Nasze życie.

2-4Każdy z nas ma jakieś plany na swoje życie i planuje je tak na ile pozwala mu najbliższe otoczenie. W każdym razie wiele moim zdaniem zależy właśnie od miejsca zamieszkania. Przecież mieszkając w Warszawie mamy inne priorytety, niż mieszkając w innych regionach kraju.

Nie ma tutaj moim zdaniem to, co robimy, ale właśnie miejsce zamieszkania często deprymuje nasze działania. Od tego w jakim kierunku będziemy szli zależy, jak nasze życie będzie przebiegało. W każdym razie dzisiejsze życie pełne jest ciekawym zmian i rozwoju naszej osobowości.

Właśnie to powoduje, że wszystko może przebiegać właściwie i my sami idziemy we właściwą drogę. Konstrukcja naszego życia jest bowiem tak złożona, że wiele zależy od nas samych i tego, jak nasz los, kieruje naszymi poczynaniami.

Musimy więc odpowiednio dbać o nasz własny rozwój, aby wszystko szło w odpowiednim kierunku i nasze poczynania ze względu na miejsce zamieszkania, były takie jak sami chcemy. Wtedy będzie z pewnością wszystko tak jak należy.


Podziel się wpisem

Twitter Delicious Facebook Digg Favorites More

Zostaw komentarz